Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kłodawa” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wieś Kłodawa”

 

Uruchomienie kiosku "Ruch" w Kłodawie

Kolekcja (zbiór/zespół): Kłodawa,


1961: w centralnym miejscu Kłodawy, naprzeciwko Urzędu Gminy, na skwerku obok drogi, wiodącej z Gorzowa Wlkp. do Barlinka, postawiono kiosk. Na zdjęciu widoczne asortyment placówki i sprzedawczyni. Za kioskiem widoczne budynki, z których jeden (biała fasada) pełni obecnie funkcję sklepów spożywczych. Do kroniki biblioteki ówczesny kierownik - Marian Flinta, wpisał: "Do wydarzeń kulturalnych trzeba zaliczyć uruchomienie kiosku "Ruchu". Zwiększyła się ilość czytelników prasy".


Nazwa dokumentu: Uruchomienie kiosku "Ruch" w Kłodawie
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Kłodawa
Teczka (jednostki archiwalna): Wieś Kłodawa
Numer ID: CATL 16 J / 2.1.20
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1961-03-02 - 1961-04-16
Miejsce wytworzenia: Gmina Kłodawa
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Kłodawie
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wieś Kłodawa"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.